PlayStation 4 için yeni renk seçeneği!

0
173

Sony PlayStation 4 (PS4) yeni bir renk seçeneği ile karşımıza çıkacak ve tahmin ediyoruz ki bu seçenek oldukça beğenilecek.

ABD merkezli Target mağazasında çalıştığını belirten bir Reddit kullanıcısı tarafından çekilen fotoğraf ile altın sarısı renginde bir PS4 Slim ortaya çıktı. Ayrıca Walmart’ta bir müşterinin de ürünü satın alma girişiminde bulunduğu ancak bunu başaramadığı ifade ediliyor. Ayrıca altın renkte bir DualShock 4 oyun kumandasının da Best Buy sitesinde gözükmesi sızıntılara tuz biber ekti. Konsol şu haliyle adeta C-3PO’yu andırıyor.

Oyun konsolunun 9 Haziran tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilirken, kutunun üzerinde 1 TB ibaresinin yer alması, bu yeni rengin 500 GB seçeneğinin olmaması ihtimalini akıllara getiriyor. Bu arada ufak bir not düşelim; Eylül ayında çıkışını gerçekleştiren PS4 Slim’e Buzul Beyazı renk seçeneğinin geçtiğimiz Ocak ayında gelmişti. SOny bu rengi hangi şekilde adlandıracak merak ediyoruz.

Sony şimdilik PS4 Slim için sunacağı yeni renk seçeneği konusunda sessizliğini koruyor ancak şirket “sürprizi” 12 Haziran Pazartesi günü gerçekleştireceği E3 sunumuna saklıyor olabilir.

Bakalım Sony, E3 için başka neler hazırladı?